Jaunumi & publikācijas

Veiksmīgi noslēgts darījums par nekustamā īpašuma iegādi RVR teritorijā

RVR nekustamā īpašūma iegāde
LUMOS biroja klients ir veiksmīgi noslēdzis pirkuma līgumu par nekustamā īpašuma iegādi rūpnīcas ierīkošanas vajadzībām bijušās Rīgas Vagonbūves rūpnīcas teritorijā vairāk nekā 500 tūkstošu euro vērtībā. Darījuma dokumentācijas sagatavošanu un pārbaudi, kā arī ar darījumu saistīto risku apzināšanu klienta interesēs veica LUMOS biroja speciālisti.

Turpināt lasīt

LUMOS darbību rezultātā atgūti klienta naudas līdzekļi

Atguti-naudas-lidzekli
LUMOS biroja advokātu un juristu darba rezultātā klientam ir izdevies saņemt tam pienākošos samaksu no pasūtītāja būvdarbu līguma ietvaros. Vēršoties pie zvērinātu advokātu biroja LUMOS, klients bija nonācis neapskaužamā situācijā – uz būvdarbu līguma pamata bija veikti būvdarbi pasūtītājam piederošajos nekustamajos īpašumos, bet samaksa par tiem netika saņemta.

Turpināt lasīt

Covid-19: izmaiņas kreditoru un parādnieku attiecībās

Lumos Covid 19 Kreditoru Paradnieku
Ārkārtas stāvoklis sakarā ar Covid-19 epidēmijas izplatību ietekmē arī kreditoru un parādnieku savstarpējās attiecības, maksātnespējas procesu regulējumu. Latvijas Republikas Saeima ir pieņēmusi likumu “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību”, kas būtiski ierobežo kreditoru tiesības.

Turpināt lasīt

Sākusies PNB bankas kreditoru prasījumu iesniegšana

2019. gada 12. septembrī Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa nolēma pasludināt PNB banku par maksātnespējīgu un iecelt tai administratoru. 2019. gada 19. septembrī bankas maksātnespējas administrators izdevumā “Latvijas Vēstnesis” publicēja aicinājumu kreditoriem iesniegt savu prasījumus pret banku.

Turpināt lasīt

Advokātu birojs LUMOS sniedz pro bono juridisko palīdzību Obelisk Farm

Zvērinātu advokātu birojs LUMOS sniedz bezmaksas juridisko palīdzību organisko kaņepju saimniecībai Obelisk Farm, kas vairākus gadus audzē kaņepes un to izstrādājumus lietošanai uzturā, dažāda veida nepārtikas preču ražošanai, kā arī popularizē un attīsta kaņepju produkcijas izmantošanu līdz šim neapgūtās vai mazapgūtās jomās un ir kļuvusi par iecienītu agrotūrisma objektu.

Turpināt lasīt

Maksātnespējas process Latvijas Republikā ES pilsoņiem

Eiropas Savienības normatīvie akti garantē Eiropas Savienības pilsoņiem tiesības uz pārvietošanās brīvību Savienības ietvaros, ieskaitot tiesības izvēlēties dzīvesvietu, veikt uzņēmējdarbību un strādāt algotu darbu jebkurā no ES dalībvalstīm. Minētais iekļauj sevī arī personas tiesības pieteikt maksātnespēju valstī, kurā atrodas tās galveno interešu centrs, tas ir, valstī, kurā ir personas pastāvīgā dzīvesvieta vai darījumdarbības...

Turpināt lasīt

Banku uzraugs apturējis AS “PNB Banka” darbību

Finanšu un kapitāla tirgus komisija 2019.gada 15.jūnijā ir pieņēmusi lēmumu par noguldījumu nepieejamību bankā, kas nozīmē faktisku bankas darbības apturēšanu. Bankas klienti savus noguldījumus, kuri nepārsniedz EUR 100 000, varēs saņemt no Noguldījumu garantiju fonda, vēršoties AS “Citadele banka”, kura organizēs garantēto noguldījumu izmaksu.

Turpināt lasīt

LUMOS ZAB Kontakti

Sazinieties ar mums

Adrese un darba laiks:
SEKO MUMS:
Skatīt karti
 

Pieteikties konsultācijai

Aizpildiet pieteikuma formu un mēs sazināsimies ar jums ne vēlāk kā 24 stundu laikā (darba dienās).
Zvērināta advokāta birojs LUMOS logo
© Zvērināta advokāta birojs – LUMOS