Juridiskie pakalpojumi Komersantu pārvalde

Komerctiesības un komersantu reorganizācija

Komerctiesību jautājumi ir mūsu klientu ikdiena, un bez to sekmīgas risināšanas mūsu biroja darbs nav iedomājams. Mūsu sniegtie juridiskie pakalpojumi klientiem komerctiesību jomā ietver dokumentu noformēšanu un pilna apjoma juridiskās konsultācijas visa veida dibināšanas un reģistrēšanas, dalībnieku sapulču sasaukšanas un lēmumu pieņemšanas, mazākuma akcionāru tiesību aizstāvības jautājumos, kā arī dalībnieku līgumu sagatavošanā un strīdu risināšanā, tostarp attiecībās ar Uzņēmumu reģistru un citām valsts iestādēm ārpustiesas un tiesas procesā. Mūsu biroja juristi var lepoties ar pieredzi apjomīgu un sarežģītu reorganizācijas procesu vešanā, reiderisma gadījumu un citu komplicētu problēmsituāciju risināšanā.

Maksātnespēja un likvidācija

Juridiskais birojs LUMOS ir viens no vadošajiem birojiem Latvijā bankrota tiesību jomā un sniedz augstas klases juridisko palīdzību kā Latvijas, tā arī ārvalstu klientiem, nodrošinot fizisko personu maksātnespējas lietu vešanu, konsultācijas juridiskajām personām pirms maksātnespējas procesa pasludināšanas un atbalstu maksātnespējas procesa gaitā, tiesiskās aizsardzības procesa (TAP) un ārpustiesas tiesiskās aizsardzības procesa (ĀTAP) sagatavošanu un vadīšanu, kā arī visa veida juridisko palīdzību strīdu risināšanā ar maksātnespējas procesa administratoriem, kreditoriem un citām procesā iesaistītajām personām. Juridiskā biroja speciālistiem ir apjomīga pieredze kredītiestāžu likvidācijas procesos, tostarp nodrošinot ārzemju kreditoru un noguldītāju interešu aizsardzību. Apstāklis, ka juridiskā biroja sastāvā ir praktizējošs maksātnespējas administrators, nodrošina iespējami pilnīgu maksātnespējas procesa pārzināšanu un spēju nodrošināt klientiem augstāko attiecīgajā jomā pieejamo juridiskās palīdzības kvalitāti.

Fizisko personu maksātnespējas process Latvijā

Juridiskais birojs LUMOS nodrošina visa veida juridisko palīdzību fizisko personu maksātnespējas procesos, veicot gan dokumentu izvērtēšanu, pieteikuma sagatavošanu tiesai un saistību dzēšanas plāna izstrādi, gan nodrošinot komunikāciju ar maksātnespējas administratoru, tiesu un kreditoriem un aizsargājot klienta intereses strīdos ar procesā iesaistītajām personām. LUMOS komandā ietilpst praktizējoši maksātnespējas procesa administratori un to palīgi, kas nodrošina padziļinātu pieredzi maksātnespējas procesu vešanā un ļauj pārliecinoši un efektīvi atrisināt procesa gaitā radušās problēmsituācijas. Juridiskais birojs LUMOS veiksmīgi sniedz juridisko palīdzību ne tikai Latvijas, bet arī citu Eiropas Savienības valstu pilsoņiem, kas izmanto Latvijas normatīvo aktu regulējuma priekšrocības, lai izietu maksātnespējas procesu Latvijā atbilstoši ES maksātnespējas regulas noteikumiem.

Pieteikties konsultācijai

Aizpildiet pieteikuma formu un mēs sazināsimies ar jums ne vēlāk kā 24 stundu laikā (darba dienās).

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy & Terms of Service apply.

  Juridiskie pakalpojumi

  LUMOS ZAB Kontakti

  Sazinieties ar mums

  Adrese un darba laiks:
  SEKO MUMS:
  Skatīt karti
   

  Pieteikties konsultācijai

  Aizpildiet pieteikuma formu un mēs sazināsimies ar jums ne vēlāk kā 24 stundu laikā (darba dienās).

   This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy & Terms of Service apply.

   Zvērināta advokāta birojs LUMOS logo
   © Zvērināta advokāta birojs – LUMOS