Skip to main content

Jaunumi & publikācijas

Advokātu birojs LUMOS sniedz pro bono juridisko palīdzību Obelisk Farm

|
Advokātu birojs LUMOS sniedz pro bono juridisko palīdzību Obelisk Farm

Zvērinātu advokātu birojs LUMOS sniedz bezmaksas juridisko palīdzību organisko kaņepju saimniecībai Obelisk Farm, kas vairākus gadus audzē kaņepes un to izstrādājumus lietošanai uzturā, dažāda veida nepārtikas preču ražošanai, kā arī popularizē un attīsta kaņepju produkcijas izmantošanu līdz šim neapgūtās vai mazapgūtās jomās un ir kļuvusi par iecienītu agrotūrisma objektu.

Ģimenes uzņēmuma produkcija jau vairākus gadus tiek veiksmīgi tirgota Latvijas un jo īpaši Eiropas tirgū, tomēr tā darbu ir apgrūtinājusi Pārtikas un veterinārā dienesta nostājaPVD, atsaucoties uz Eiropas Savienības regulējumu jauno pārtikas produktu (novel foods) jomā, pārbaudes laikā ir norādījis saimniecībai uz aizliegumu tirgot kaņepju ziedu tējas. Saimniecība nepiekrīt šādai pozīcijai un ar zvērinātu advokātu biroja LUMOS atbalstu aizstāvēs savas intereses Pārtikas un veterinārajā dienestā un nepieciešamības gadījumā arī tiesā. 

Kaņepju produktu tirgus pēdējo gadu laikā visā pasaulē ir piedzīvojis ievērojamu augšupeju un ekonomisti prognozē tā strauju attīstību arī turpmāk, kaņepju produktiem gūstot arvien plašāku atpazīstamību un pielietojumu pārtikas, organiskās kosmētikas, celtniecības materiālu, apģērba, papīra, biodegvielas u.c. produktu ražošanā.

Vairāk par Obelisk Farm darbību un ražoto produkciju var izlasīt šeit – www.obeliskfarm.lv.

LUMOS ZAB Kontakti

Sazinieties ar mums

Adrese un darba laiks:
SEKO MUMS:
Skatīt karti
 

Pieteikties konsultācijai

Aizpildiet pieteikuma formu un mēs sazināsimies ar jums ne vēlāk kā 24 stundu laikā (darba dienās).

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy & Terms of Service apply.